Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Roztomilý andílek přišel kvůli rakovině o oko: Pak dostala dívenka konečně něco, co jí vykouzlilo úsměv na tváři!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Když byl Brynn pouhý rok, tak její rodiče zjistili, že na jejím levém víčku je něco podezřelého. Bylo pořád červené a nakonec začalo čím dál tím víc natékat. Rodiče si mysleli, že se jedná o alergii, ale bohužel to bylo něco mnohem horšího!

Brynn byla poslána na sérii vyšetření. V oku našli sarkom - což je zhoubný nádor pojivové tkáně. Ten byl za jejím levým okem. Lékaři dívku poslali na ozařování a následně jí ho vybrali. Jenomže nádor se vždy vrátil! Dívenka musela na operaci dvakrát a potřetí se lékaři rozhodli k nezbytnému kroku - vyoperovali jí celé oko. A zřejmě to jí zachránilo život. Od té doby se rakovina nevrátila!

Když holčička trochu povyrostla, začala být smutná. Viděla, že není jako její rodina a kamarádi. Maminka Danielle přemýšlela, jak jí zlepšit náladu a říct jí, že je stejně krásná jako všichni ostatní

K třetím narozeninám jí nechala od výtvarnice Jessiky Sebastian vytvořit speciální hračku. Umělkyně si vyslechla příběh malé holčičky a poslala vyrobeného zajíčka.

"Jsme úplně stejní," vydechla nadšená Brynn, když viděla nového kamaráda, a králíčka začala hned všem ukazovat. Plyšák totiž stejně jako ona nemá jedno očičko. Pojmenovala ho Sparkle, a když se jí někdo zeptá na jeho chybějící oko, tak Brynn prostě odpoví, že ho někde ztratil.

Brynn a Sparkle jsou teď nerozlučná dvojka!

Související články

Další články