Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Roztomilý andílek přišel kvůli rakovině o oko: Pak dostala dívenka konečně něco, co jí vykouzlilo úsměv na tváři!

Brynn Munger přišla v boji s rakovinou o oko.
+ Další 2 fotografie
Když byl Brynn pouhý rok, tak její rodiče zjistili, že na jejím levém víčku je něco podezřelého. Bylo pořád červené a nakonec začalo čím dál tím víc natékat. Rodiče si mysleli, že se jedná o alergii, ale bohužel to bylo něco mnohem horšího!

Brynn byla poslána na sérii vyšetření. V oku našli sarkom – což je zhoubný nádor pojivové tkáně. Ten byl za jejím levým okem. Lékaři dívku poslali na ozařování a následně jí ho vybrali. Jenomže nádor se vždy vrátil! Dívenka musela na operaci dvakrát a potřetí se lékaři rozhodli k nezbytnému kroku – vyoperovali jí celé oko. A zřejmě to jí zachránilo život. Od té doby se rakovina nevrátila!

Když holčička trochu povyrostla, začala být smutná. Viděla, že není jako její rodina a kamarádi. Maminka Danielle přemýšlela, jak jí zlepšit náladu a říct jí, že je stejně krásná jako všichni ostatní.

K třetím narozeninám jí nechala od výtvarnice Jessiky Sebastian vytvořit speciální hračku. Umělkyně si vyslechla příběh malé holčičky a poslala vyrobeného zajíčka.

„Jsme úplně stejní,“ vydechla nadšená Brynn, když viděla nového kamaráda, a králíčka začala hned všem ukazovat. Plyšák totiž stejně jako ona nemá jedno očičko. Pojmenovala ho Sparkle, a když se jí někdo zeptá na jeho chybějící oko, tak Brynn prostě odpoví, že ho někde ztratil.

Brynn a Sparkle jsou teď nerozlučná dvojka!

Mohlo by vás zajímat

Další články