Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Psychopat Patrik (26) řádil i po Výměně manželek: Marcelu (32) TERORIZOVAL přes zprávy!

Psychopat Patrik (26) řádil i po Výměně manželek: Marcelu (32) TERORIZOVAL přes zprávy!
Zdroj: reprofoto: TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
Drsná dohra
Patrik (26) dohnal ve Výměně manželek k slzám nejenom Marcelu (32), ale i vlastní přítelkyni Veroniku (21). Obě řekly, že je nemocný, Marcela ho nazvala dokonce psychopatem. Řádit nepřestal ani po natáčení. S náhradní manželkou se spřátelili na Facebooku, idylka ale nenastala ani zdaleka. Začal jí vypisovat šílené zprávy, a tak zuřivce posedlého úklidem musela zablokovat!

Ve Výměně manželek už jsme viděli alkoholiky i feťáky, ale muže s tak moc porouchaným mozkem snad ještě ne. Patrik (26) z Děčína, který podle mnohých trpí obsedantně kompulzivní poruchou, si ale ani v osmi očích nehodlal svůj velký problém připustit.

Veronika (21) mu proto dala ultimátum: ještě jednou vybuchne a jde z domu. Vydrželi spolu dodnes, takže slib buďto dodržel, anebo mu přítelkyně další nepříjemné incidenty znovu odpustila.

Traumatizující zážitky si z Výměny odnesla náhradní manželka Marcela (32). Tu Patrik nejednou dohnal k slzám a jeho slovní útlak zašel tak daleko, že musela utéct do hotelu. Vadily jí jeho časté, až surové nadávky. "Nenadával ani tak na mě jako spíš na štáb. To mi bylo hodně nepříjemný. Vadilo mu snad všechno - třeba že jim prý objeli kousek zdi. Furt jim nadával do švábů a sarančat," prozradila Marcela televizi Nova po natáčení.

Světýlko naděje, že to s Patrikem nebude nakonec tak zlé, zazářilo, když se spřátelili na Facebooku. Jenže chyba lávky. "Když jsem přijela domů, napsal mi nějaké kraviny, tak jsem si ho zablokovala," popsala Marcela, jaká opatření musela přijmout, aby ji už neobtěžoval.

Zatímco Patrik a Veronika spolu zůstali, Marcela se svým Michalem (31) zažívají v posledních dnech bouři. "Po Výměně to bylo doma v pohodě, pak se začalo všechno kazit. Teď jsme v takové fázi, že jsme si dali čas na rozmyšlenou, jestli spolu zůstaneme, nebo se odstěhuju," posteskla si televizi Nova.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy