Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

PSYCHOLOGICKÝ TEST: Je tohle kruh, nebo ne? Řekne to o vás všechno

Tento psychologický test o vás prozradí víc, než si myslíte. Zkuste si tento velmi jednoduchý test a budete se hodně divit, co o vás řekne. Jací tedy podle tohoto kruhu jste?

V tomto testu se dozvíte, na jaké straně stojíte v politice. Jestli se přikláníte spíše na pravou nebo na levou stranu. Stačí odpovědět na velmi jednoduchou otázku. Je to kruh, nebo ne? Pořádně se na něj podívejte a rozmyslete si, co odpovíte.

Pokud jste na tuto otázku odpověděli ANO, jste liberálové. V reálném životě to znamená, že jste určitě pro legalizaci marihuany a zrovnoprávnění manželství u homosexuálů i heterosexuálů. Liberálové jsou totiž hodně tolerantní, otevření a hlásají osobní svobodu. Také nejste pedant a rozumíte si úplně s každým. Necháváte lidi volně dýchat a nikomu do ničeho nemluvíte. Proto je pro vás i zdeformovaný kruh kruhem.

DALŠÍ UNIKÁTNÍ TEST NAJDETE ZDE.

Jestli jste ale na otázku odpověděli NE, jste pravičák, pro kterého kruh nesmí být prostě křivý. Geometricky musí být správný, aby to byl vůbec kruh. Vyplývá z toho, že nemáte rádi uprchlíky, jste příznivci vojenské intervence a absolutního řádu. Ve věcech máte rádi pořádek a nic nenecháte náhodě. Svoje přátele si pečlivě vybíráte a nevyjdete jen tak s každým.

Mohlo by vás zajímat

Další články