V tomto testu se dozvíte, na jaké straně stojíte v politice. Jestli se přikláníte spíše na pravou nebo na levou stranu. Stačí odpovědět na velmi jednoduchou otázku. Je to kruh, nebo ne? Pořádně se na něj podívejte a rozmyslete si, co odpovíte.

Pokud jste na tuto otázku odpověděli ANO, jste liberálové. V reálném životě to znamená, že jste určitě pro legalizaci marihuany a zrovnoprávnění manželství u homosexuálů i heterosexuálů. Liberálové jsou totiž hodně tolerantní, otevření a hlásají osobní svobodu. Také nejste pedant a rozumíte si úplně s každým. Necháváte lidi volně dýchat a nikomu do ničeho nemluvíte. Proto je pro vás i zdeformovaný kruh kruhem.

DALŠÍ UNIKÁTNÍ TEST NAJDETE ZDE.

Jestli jste ale na otázku odpověděli NE, jste pravičák, pro kterého kruh nesmí být prostě křivý. Geometricky musí být správný, aby to byl vůbec kruh. Vyplývá z toho, že nemáte rádi uprchlíky, jste příznivci vojenské intervence a absolutního řádu. Ve věcech máte rádi pořádek a nic nenecháte náhodě. Svoje přátele si pečlivě vybíráte a nevyjdete jen tak s každým.