Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ KOPŘIVOVÉ: Veronika zkouší polonahé fotky ze strip baru rozběhat! Co vzkazuje čtenářům eXtra.cz?

Veronika se vyjádřila k fotkám z německého strip baru.
Zdroj: Snapchat, eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Veronika Kopřivová pracovala v Německu u tyče. Tancovala polonahá ve strip baru. To jsou informace, které otřásly každým, kdo zná Jaromíra Jágra. Slavný hokejista uvedl, že o fotkách věděl. Co ke kauze říká Veronika Kopřivová?

Veronika Kopřivová nemá za sebou dobrou noc. Ty noci, které prožila v Německu, byly určitě lepší.

Jaromír Jágr (44) v pondělí večer chtěl seznámit svou přítelkyni s maminkou. Večeře se ale nepovedla. Včera totiž na Veroniku prasklo, že se živila vlastním tělem v německém nočním klubu – fotky najdete ZDE.

Veronika Kopřivová se zatím snaží celou kauzu nějak se ctí ustát. Ráno si šla zaběhat, aby přišla na jiné myšlenky. „Byla jsem si pročistit hlavu v lese. A odpočinout si od tý vší špíny, co se kolem mě točí. A musím vám říct, že les a pláž je úplně ta nejlepší terapie. Mě nedostanete,“ vzkázala Veronika přes aplikaci Snapchat.

Veronika by si měla uvědomit, že redakce eXtra.cz ji do Německa nevozila. Ani jsme ji nenutili, aby ukazovala prsa za peníze. Pokud se nějaká špína nyní kolem Veroniky točí, tak začala někde u tyče ve strip klubu…

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články