Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

První video české Barbie těsně po zákroku: Jak moc bolí plastika osmiček a na kolik to Gabriel vyšlo?

+ Dalších 47 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková je konečně po plastice prsou. Ze svých přírodních čtyřek si nechala vymodelovat osmičky. Celý zákrok trval zhruba hodinu a jediné, čeho se Gabriel obávala bylo uspávání a probouzení. Blonďatá Barbie se těsně po operaci svěřila, jak to má s bolestí a na kolik ji nové silikony vyšly.

Právě v tuto chvíli má první česká Barbie po operaci. Ze svých přírodních čtyřek si nechala udělat osmičky. Těsně před operací se svěřila, že má strach. "Bojím se hlavně uspávání a probouzení," sdělila.

Operace trvala hodinu a Gabriel se cítí těsně po zákroku dobře "Cítím se dobře. Kupodivu žádná bolest, ale mám v sobě prášky." Samozřejmě, že se se svým vylepšením hned pochlubila fanouškům na sociálních sítích.

Celková rekonvalescence bude trvat nejspíše dva měsíce a poté bude první česká Barbie již úplně v pořádku. Za rok plánuje operaci zubů a nosu. Hodně lidí ji podporuje a Gabriel Jiráčková je ráda, že má ve svých fanoušcích oporu.

Najdou se ale i takoví, kteří Gabriel za její rozhodnutí odsuzují. To je ale mladičké Gabriel úplně jedno a jde si za svým snem. Jejím velkým vzorem je Pixie Fox. Celková operace vyšla první českou Barbie na 90 000 korun. Tak snad je se svým vzhledem nadmíru spokojená.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy