Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

První Vánoce se synem: Jasmina Alagič zapózovala u stromečku s malým Sanelem

První Vánoce se synem: Jasmina Alagič zapózovala u stromečku s malým Sanelem
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
miminko
Vloni na Štědrý den oznámili Jasmina Alagič (30) s Rytmusem (42) radostnou novinku - čerstvě zasnoubený pár čekal své první miminko. Letos už jako manželé na Vánoce nejsou sami a svátky si poprvé užijí jako rodina i s čtyřměsíčním synem Sanelem. Jasmina zveřejnila dojemnou fotku, ze které mateřská láska doslova sálá.

Jasmina Alagič a Rytmus jsou důkazem, že za jeden rok se toho dá stihnout skutečně mnoho. Zatímco v loňském roce touto dobou ještě jako snoubenci oznámili, že čekají miminko, letos už jako manželé Vrbovští oslaví Vánoce se svým prvorozeným synkem Sanelem

Jako by to bylo jen pár dní, co Jasmina pózovala u stromečku s maličkými botičkami v ruce. Tehdy ještě ani neměla tušení, zda se jí narodí holčička, či chlapeček. Letos už místo botiček v náruči drží malého syna a nepochybně prožívá nejkrásnější svátky svého života.

Rytmusova manželka byla vždy krásná žena, díky mateřství ale rozkvetla a vypadá lépe než kdy jindy. Podívejte se, jak upřímný úsměv jí první Vánoce v roli matky vykouzlily na tváři. Rytmus je na svou rodinku právem pyšný.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy