Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SPOLEČNÉ FOTKY prince Williama a jeho sexy australské modelky: Takhle si užívali na horách!

Zdroj: reprofoto: Youtube, Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Ve zlaté kleci Kensingtonského paláce prince Williama a vévodkyně Kate je dusno. William si vyrazil do švýcarských Alp na pánskou jízdu, která nebyla tak úplně pánská. Fotografové je načapali při popíjení s australskou kráskou Sophií Taylor (24), která je díky svému opálenému tělu a ženským křivkám pravým opakem Kate.

Následník trůnu si užíval své dovolené a Kate byla zatím doma s dětmi. A když viděla jeho fotky, nadšená samozřejmě nebyla. Zatímco ona se snaží navzdory všem státnickým povinnostem stmelovat rodinu, její manžel dělá pravý opak.

„Udělal jsi ze mě blázna,“ křičela Kate jako pominutá po Williamovi, když spatřila fotky s půvabnou a hlavně vnadnou modelkou Sophií Taylor.

„Místo aby s ní trávil čas doma, chodí popíjet s kamarády a modelkami, mezi které patří i Sophie, o které se ví, jak ráda ukazuje své nahé tělo,“ prozradil zdroj z Buckinghamského paláce.

Williamovi se kalba v Alpách vydařila, ale o to horší vystřízlivění ho čekalo doma, kde se musel zpovídat žárlivé Kate Není divu. Australská modelka Sophie se ráda svléká, má dlouhé blonďaté vlasy a opálené tělo. Modelka má ale toulavé boty, a jak to vypadá, v Evropě dlouho nezůstane a Kate si bude moct oddychnout.

Související články

Další články