Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První soukromý dámský klub je na světě: Přepych jen pro bohaté a vyvolené ženy

První soukromý dámský klub je na světě: Přepych jen pro bohaté a vyvolené ženy
Zdroj: Courtesy Grace Belgravia
+ Další fotografie

Najdete ho v Londýně a abyste se do něj mohla podívat, bude vás to stát hodně peněz. Grace Belgravia je totiž jen pro určité vrstvy, které si mohou dovolit zaplatit náročný luxus. Roční poplatek vás tak vyjde na 170 tisíc korun a jednorázové vstupné na 60.

Za tyhle peníze ale dostanete skutečný luxus. Cílem klubu je totiž ženám ulevit od starostí a stresu a udělat z nich v podstatě nové bytosti. Kromě obecných věcí, které si může dovolit každá žena, tedy kosmetiky a sauny, se zde členkám sjednávají schůzky s módními návrháři, je tu denně přítomen psycholog, lékař a strážný anděl. Tedy osoba patřící vždy jen jedné klientce a slouží jako osobní asistentka nebo rameno, na kterém je třeba se vyplakat. Jak je zrovna potřeba.

Velký zájem je o využití interního Medical Clubu, kde najdete kardiologa, dermatologa, odborníka na výživu, psychoterapeuta, plastického chirurga, léčitele akupunktury a terapeuta. Tihle všichni dávají vystresované byznysmenky i znuděné paničky do kupy a pomáhají jim najít zpět svou rovnováhu.

Majitelé si od klubu slibují velký rozvoj a ne neoprávněně, už totiž má co dělat, aby uspokojil poptávku. Každý, kdo do klubu vstoupí, podepisuje dohodu o mlčenlivosti a co se stane za jeho dveřmi, to se nesmí dostat ven.

Londýnský klub navštěvují kromě neznámých žen i ty slavnější, jako třeba matka Richarda Bransona, majitele hudebního vydavatelství Virgin Records. Patří pod něj třeba Mike Oldfield, kapela Genesis, Lenny Kravitz nebo Rolling Stones.

Související články

Další články