Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První skórující ve Farmáři: Vypadá to, že showman Hassan konečně zasune! Plně se mu odevzdá kníratá koňařka Zuzka!

Prostředí české televizní zábavy má nový neokoukaný páreček –
Hassana a Zuzanu.
Zdroj: FTV Prima

Showman a vtipálek Hassan (40) se v reality show Farmář hledá ženu skutečně našel. Vysněným objektem rozvedeného vášnivého Turka je kníratá farmářka Zuzana Poláková (31), která se sice prezentuje jako ta, co chlapovi jen tak nedá, ale svůdný cizinec ví, jak na ni.

Jako tátovi šestnáctiletého kluka je totiž Hassanovi jasné, že nejlépe se Polákové pod kůži dostane přes její malou dceru. A tak holčičce pomáhá smrkat, nosí ji v náručí, ukazuje jí krajinu, vesele se s ní škádlí, a to všechno před očima rozněžnělé Zuzky. A jak bylo vidno, toto jeho snažení přinese brzké plody. Nejen že si ho již statkářka nakvartýrovala rovnou do své kuchyně, ale dokonce už nastala lehčí osahávačka. Vyvrcholení společné akce koňařka – Turek prý uvidíme v dalším díle.

A co my víme, třeba si kvůli svému uhrančivému nápadníkovi nechá zapálená koňařka konečně oholit svůj pověstný knírek! Pokračování žhavé romance mezi drsnou koňařkou a romantickým měšťákem jako z venezuelské telenovely si rozhodně nenecháme ujít, třeba se nám naskytne podobná scéna, jako když Zuzka tuhle nemohla odolat vyvinutému statnému striptérovi.

Související články

Další články