Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První sex na svobodě je extrémně rizikový! Lékaři Jiřího Kajínka varují před 3 faktory! Češi drží palce, ať sexy blondýnu zvládne!

Kajínek a ta, která na něho dokázala čekat!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Jiří Kajínek je na svobodě a muže si užívat svobodu. A také si ji užívá. Lékaři ho ale varují, aby se neurval ze řetězu. Svoboda je opojná, ale nese s sebou i rizika.

Je volný jako hrdý orel a čeká, až začne pořádně srkat doušky svobody. Propuštěný vrah Jiří Kajínek si užívá romantiku v centru Prahy. A není sám. Společnost mu dělá psycholožka a filosofka, která na něj čekala nekonečných 23 let. S Kajínkem se prý seznámila ještě před tím, než za vraždu dvou lidí vyfasoval doživotní trest. Jaká bude první společná noc?

Kajínek se samozřejmě těší na postelové radovánky. Ale lékaři mají varovně vztyčený prst. Nemusí vše běžet podle plánu.

Pokud máte za sebou 23 let v base, je setkání se svobodou velmi náročné. Na psychiku i na fyzičku. Lékaři varují, aby Kajínek nepřecenil své síly. Není nejmladší a ze vzrušení může lehce přijít i srdeční příhoda.

Další rizika jsou čistě sexuologického rázu. Podle odborníků by Kajínek neměl mít velké oči. Je totiž možné, že kvůli přemíře snahy se erekce nedostaví hned. Měl by se pak uvolnit a myslet na něco jiného. Soulož přeci může počkat. A psycholožka jistě bude mít pochopení.

Třetím faktorem je pak předčasná ejakulace. A to je situace, která nepotěší nikoho. Ani dvojnásobného vra­ha.

Ale Češi novou celebritu milují a vzkazují, že Jirka to dá a sexy blondýnu zvládne. Tak držíme palce. Snad to klapne!

Související články

Další články