Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První sebevraždy kvůli skonu Hapky jsou tady: Dvacetiletá lolitka oznámila MF Dnes, že se zabije!

Zdroj: profimedia.cz

Včera zesnulý Petr Hapka (†70) nebyl jen lvem salonů, on byl i lvem dámských ložnic a jeho přátelé a všech pět matek jeho sedmi dětí by mohli dozajista vyprávět.

Skutečně poslední "bodatelnou" dívkou jeho života byla studentka pražské Literární akademie (dříve Literární akademie Josefa Škvoreckého) Kateřina Klepišová (†22).

Křížek u jejího věku jsme udělali přesto, že teoreticky může být ještě naživu, ale zřejmě už tomu tak není. Hapkova múza, se kterou žil dva roky na statku na Okoři, kde včera zemřel, totiž o předloňských Vánocích, dva měsíce před tím, než se Hapka probral a kopnul slečnu do zadečku, závazně pro magazín MF Dnes prohlásila, že smrt Hapky bude znamenat i smrt její.

Klepišová složila následující slib: "Nacpu do sebe prášky, zapiju je whiskou a nebudu!" řekla, a přestože ji Hapka měsíc poté, v únoru 2013, opustil, jistě slib dodržela, jako jedna z mnoha dívek a žen, které smrt majitelů jednoho z největších penisů českého šoubyznysu dohnala, dohání a jistě ještě dožene k sebevraždě.

Související články

Další články