Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První otevřený rozhovor Evy Perkausové: Jak to má s bohatými milenci?

Eva stále mlží, ale ví, že před námi nic neutají.
+ Další fotografie
Krásná moderátorka dlouho zapírala, kdo je její vlivný přítel. Ale pod tíhou nových informací, které jsme na eXtra.cz nashromáždili, šla nakonec s pravdou ven.

Na mejdanu k novému Top Staru, který právě moderuje vnadná Eva Perkausová (21), jsme si sexy blondýnku odchytili a zeptali jsme se jí, jak to teda má s partnery. Ti jí mají zajišťovat luxus, ve kterém Eva s maminkou žijí.

Poté, co podnikatel Antonín Charouz (61) přiznal tříletý vztah s mladou moderátorkou, jsme se jí na to zeptali a Eva byla dost zaskočená. Sice si chtěla zachovat chladnou tvář a nedat na sobě nic znát, ale bylo na ní vidět, že jí toto téma není příjemné.

„Až nastane čas, tak půjdu s pravdou ven. Ale můj soukromý život si chci uchovat zatím v tajnosti, tak se nezlobte. Přítele ale mám, to nepopírám a pana Charouze také znám,“ řekla nám s lehkým úsměvem Eva. Ale nepřímo tím potvrdila, že se zámožným podnikatelem v automobilovém průmyslu opravdu randila a do toho ještě kafíčkovala s podnikatelem z Jesenice.

Jenže to není vše z pikantního života vnadné Evičky. Počkejte, to se budete ještě divit, co vám přineseme za informace. Kam se hrabe nějaká mexická telenovela, tohle bude ještě opravdová komedie.

Mohlo by vás zajímat

Další články