Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

První muslimský transsexuál ve Velké Británii: Z anglického vojáka vdanou ženou, vyznávající islám

Lucy Vallender si šla statečně za svým snem.
Zdroj: Profimedia.cz

Lucy Vallender (28) z Anglie kdysi bývala mužem, který odhodil armádní baret proto, aby se stal muslimskou ženou. A dokonce vdanou. Zdá se vám to dost šílené?

Lucy, které se říkalo Laurens, milovala zbraně. Se svými přáteli chodila pravidelně popíjet a dokonce i spala se ženami. To ji ale neuspokojovalo a ona věděla, že touží po změně pohlaví.

„Snažila jsem se dělat všechny mužské věci, abych zabránila tomu, jak smýšlím, ale nefungovalo to. Připadala jsem si odlišně – byla jsem přitahována muži.“

Poslední snahou do začlenění se mezi silnější pohlaví byl její vstup do armády. „Nemohla jsem to tam ale vydržet a už asi po roce jsem odešla. Cítila jsem se, jako bych byla ve špatném těle. Najednou jsem věděla, že kdybych dál zůstávala v mužském těle, žila bych ve lži,“ uvádí Lucy.

Po ukončení své práce u armády se Lucy začala oblékat jako žena a díky hormonům se jí začalo měnit tělo. Po nějakém čase se odstěhovala od rodiny a odhodlala se k nejdůležitějšímu kroku – ke změně pohlaví.

Po vysněném zákroku nastoupila do nového zaměstnání a nakonec konvertovala k islámu. Provdala se totiž za muslima Murada a díky němu si toto náboženství zamilovala. I přesto, že se s manželem viděla od svatby pouze dvakrát, je šťastná. „Miluji ho, je laskavý a pokaždé, když jsme se viděli, měli jsme sex,“ dodává Lucy, která je teď naplněna láskou a hýří štěstím.

Související články

Další články