Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

První klapka Kameňáku 4 prozradila skoro vše: Kdo si na něm namastí kapsu a které postavy znovu ožijí

To je sestavička, co?

Stačí letmý pohled na fotografie z prvního natáčecího dne filmu Kameňák 4 a dá se vyvodit mnohé z toho, co se produkce snažila do poslední chvíle tajit před konkurenčními Babovřeskami. Ze snímků je v první řadě patrné, že roli ve čtvrtém pokračování plytké, ale doposud komerčně mimořádně úspěšné série dostalo mnohem víc celebrit, než se čekalo.

Zdeněk Srstka (77) jako farář, doutníkový král Josef Laufer (73) zřejmě opět v roli Kohna a vedle nich dvojice kašparů Milan Pitkin (63) a Václav Upír Krejčí (57) – to je jen část velmi podivné směsice individualit, které dodává na důvěryhodnosti Jiří Pomeje (48). Ti všichni se sešli na příhodném místě, mělnickém hřbitově, aby zde natočili prý jednu z nejdůležitějších scén filmu. Vy tak máte možnost vidět fotografie z natáčení vůbec poprvé a bůh ví, zda ne naposledy. Okolo čtvrtého Kameňáku stejně jako druhých Babovřesk totiž panuje tak trochu informační vakuum.

Bodejť by ne. První klapky obou filmů vznikly ve stejný den a Babovřesky dokonce „přetáhly“ Kameňáku režiséra Zdeňka Trošku, což ale může být více než šťastná zpráva na rozdíl od té, že na filmu evidentně opět dělá Pomeje, kterého vzal nakonec na milost jeho dlouholetý přítel, podnikatel Pavel Pásek (46).

eXtra.cz bude natáčení obou filmů pozorně sledovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články