Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

První holka fešáka Brada Pitta prozradila intimnosti z jejich milostného života!

Brad Pitt na střední chodil s Tonyou Westphalen.

Byly doby, kdy o Brada Pitta (49) projevovaly zájem holky nepříliš vábného zevnějšku. Tedy, ne, že by to byly úplné Ošklivky Betty, ale do půvabů Angeliny Jolie měly hodně daleko. Internetem kolují fotografie, na kterých je americký idol žen zachycen se svou láskou ze střední školy ve Springfieldu v Missouri Tonyou Westphalen.

Vztah Brada a Tonyi trval celé čtyři roky, než jí Brad dal během maturitního období kopačky. Tonya ale na něj rozhodně nekydá špínu. „Uměl perfektně líbat a byl vždy pozorný a milý,“ říká Tonya. Pitt ji ale musel přemlouvat celé čtyři roky a cudná Tonya si stejně nechala svůj věneček pro někoho jiného. Prý tehdy byla příliš mladá, než aby zkusila, jaký je Brad v posteli.

Tonya prý velmi chápala, když se Brad rozešel s Jennifer Aniston. „Vzpomněla jsem si, jak se po našem rozchodu Brad zamiloval do dívky se jménem Becky. Úplně mi to zlomilo srdce a strašně jsem brečela.“

Brečely ale určitě všechny Pittovy exmilenky, protože ta jediná, která si ho omotala kolem prstu a se kterou má děti, je Angelina Jolie. A ta už své místo po boku hollywoodské hvězdy jen tak nepustí.

Mohlo by vás zajímat

Další články