Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

První foto obětí střelce z Mnichova: Tyhle lidi 18letý šílenec chladnokrevně zavraždil

První foto obětí střelce z Mnichova: Tyhle lidi 18letý šílenec chladnokrevně zavraždil
Zdroj: twitter.com
+ Dalších 11 fotografií
Střelec z Mnichova při svém řádění za sebou nechal devět obětí, z toho je po smrti i pět dětí. Lákal je na vymyšlenou akci do McDonaldu a pak je všechny chladnokrevně zabil. Už se objevily první fotografie obětí.

Mezi těmi, kteří se stali oběťmi 18letého šílence, je 21letý syn policisty, který byl mezi třemi oběťmi z Kosova Naim Zabergja, otec jedné z obětí, byl dnes vidět u obchodního centra, v ruce držel fotografii syna Dijamanta Zabergji a v očích měl smutek. "S velkým smutkem bych vás chtěl informovat, že můj syn Dijamant Zabergja byl včera zabit v Mnichově," napsal otec na sociální síť. Dijamant zemřel na místě, jeho kamarádovi se podařilo utéct.

Další obětí je Armela Segashi a Sabina Šulaj. Bratr jedné z obětí o neštěstí informoval na svém Facebooku, kde ji předtím hledal. "Halo lidi, moje krásná sestra Armela šla dnes do obchodního centra. Vzhledem k té střelbě o ni máme strach. Nemůžeme se jí dovolat, v nemocnici o ní neví. Prosíme, pokud o ní něco víte, dejte nám vědět," napsal po útoku bratr Armely na Facebook. O několik hodin se dozvěděl, že jeho milovaná sestřička je po smrti.

Policie dnes ráno na tiskové konferenci sdělila, že oběti byly ve věku 13 až 45 let, tři z nich byly ženy. Osm z nich jsou mladí lidé 13 až 20 let. Devátou obětí je 45letá žena. Na místo lidé chodí pokládat květiny a modlit se za mrtvé. Podle některých informací zveřejnil útočník falešnou pozvánku na Facebooku, kde zval lidí do McDonalda na jídlo zdarma

Policie věří, že střelec útočil sám. Jeho motiv je ale pořád nejasný. "Jsem v šoku, co se s tím chlapcem stalo? Jen bůh to ví," řekl soused útočníka. "Nemůžu to pochopit, byl to dobrý člověk," dodal. Útočník zřejmě po činu spáchal sebevraždu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy