Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

První foto Kim Kardashian po porodu dcery North West: Podívejte se, jak královna oteklých nohou zhubla!

Kim Kardashian se ukázala poprvé po porodu.
+ Další 2 fotografie

Hvězdička americké reality show Kim Kardashian (33) se po dvou měsících od porodu dcery se jménem North West, ze kterého mají největší radost kromě rodičů odborníci na mapy ze všech koutů světa, zařekla, že se na veřejnosti neukáže, dokud neshodí všechna kila navíc.

Šikovným paparazziům se ale podařilo Kim zachytit na procházce v Los Angeles, kde ji doprovázel manžel Kanye West a chůva, co pomáhá rodině s péčí o dítě. Kardashian podle posledních informací zhubla už asi přes patnáct kilo, ale nejmíň ještě dalších deset chce dostat dolů.

Podle pořízených fotografií je vidět, že královna oteklých nohou značně pohubla, ale je nám jasné, že se tahle zdatná obchodnice v plné kráse odhalí za pěkně tučnou sumu pro nějaký magazín, který bude ochotný Kim požadovaný honorář zaplatit. Stejně tak na konto Kim přibude značná částka za pořízení první fotografie dcery North West. U Kardashianů totiž platí „co je doma, to se počítá“.

Mohlo by vás zajímat

Další články