Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První foto babičky Džambulky po porodu jejího vnuka: Brali byste domů takovou „yummy granny“?

Tohle není žádná jedovatá babice, ale laskavá blonďatá babička Iveta
Bartošová chvíli poté, co přišel na svět její vnuk.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Není babička jako babička. Sami se o tom můžete přesvědčit díky pohledu na pěnici Ivetu Bartošovou, která se v úterý stala čerstvou nevlastní babičkou. Syn jejího manžela Josefa Rychtáře má svého prvního syna a do svérázné rodiny tím pádem přibyl další její ostře sledovaný člen.

Chlapci, kteří měli kdysi Džambulku vyvěšenou na plakátech coby modlu svého mládí, si teď musí uvědomit, že už je to paní, která odteď bude vykonávat důstojnou babičkovskou funkci. Nebylo by tedy moudré tuto ženu teď častovat chlípnými výkřiky s narážkami na její sexappeal, jelikož se to společensky nehodí.

I tak ale musíme uznat, že na poměry průměrné babičky z tuzemské kotliny vypadá bývalá ikona českého popu docela šťavnatě. Takovou „yummy granny“ by si možná nechal líbit nejeden mladík ve věku mladého Rychtáře, jemuž Iveta dělá už nějaký ten pátek náhradní „fotryni“.

Související články

Další články