Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

První fotky z natáčení nových Gilmorek: A v seriálu se navíc objeví někdo nečekaný!

Takhle holky oficiálně zapózovaly!
Zdroj: CHRIS CRAYMER pro EW
+ Další 3 fotografie
Tak je to tady! Konečně se na světě objevily nové fotky z nového natáčení Gilmorek. Do městečka Stars Hollow se vrátí hlavní dvojka Lorelai s Rory, objeví se i nerudný majitel bistra Luke a nejlepší kamarádka Rory, Lane. V seriálu se neměla objevit nejlepší kámoška Lorelai Sookie. Ale nedávno přišla s velkým prohlášením!

Je to tak, herečka Melissa McCarthy v show populární komičky Ellen DeGeneres oficiálně potvrdila, že se do seriálu vrací! Předtím se natáčení nemohla účastnit kvůli jiným pracovním záležitostem, nakonec její manažeři našli malou skulinku a ona se znovu objeví po boku Lauren Graham jako sympatická kuchtička!

A co bude dál? Díky jednomu uniklému fotu víme, že v seriálu bude svatba. O tom si můžete přečíst ZDE.

Na nových fotkách ale vidíme, že ze studentky Rory se stala nakonec učitelka! Stojí u katedry a má přednášku před dychtivými studenty. Dále je vidět, že vztah Lorelai a Luka úspěšně pokračuje! Jdou spolu po ulici a romanticky se vodí za ruce. Nádhera.

V městečku i nadále zůstávají bizarní postavičky, jako třeba Kirk.

No každopádně se máme na co těšit!

Související články

Další články