První česká Barbie se na sociálních sítích ráda ukazuje se svojí kamarádkou Klarou Limou. Tahle slečna je v podstatě skoro celá umělá a přes všechny plastiky působí ne moc přitažlivým dojmem. Tvrdí, že se v zahraničí živí jako fotomodelka ale tuhle skutečnost jí lidé nevěří.

Nedávno si nechala udělat plastiku zadku a hrozně si tento zákrok pochvaluje. Klara se na sociálních sítích ráda chlubí životem v Miami nebo jiných zahraničních destinacích. Stává se, že fanoušky a sledující nahání i ve fitness skupinách na Facebooku, kde poukazuje na svoji změnu. Kromě obarvených vlasů, tetování a plastik žádná jiná změna nenastala.

Na tento fakt má Klara Lima jasný argument, chce vypadat zdravě a nebýt vyhublá. Tento názor samozřejmě chválíme, ale její postava má do zdravé fitness postavičky opravdu daleko. Argumentovat jí tím by bylo na dlouhé a nikam nevedoucí konverzování, jelikož slečna je natolik zahleděná do sebe, že jí skutečná fakta jen těžko vysvětlíte.

Spousta lidí tuhle slečnu označila na sociálních sítích za transsexuálku s otřesným vzhledem. Klara v tom samozřejmě vidí pouhou závist a lidé, kteří ni nepíší nádherné komentáře jsou pro ni automaticky nepřející závistivci, kteří jí nesahají ani po kotníky.

Hodně často se také objevuje po boku Barbie Gabriel Jiráčkové, pokud se samozřejmě Klara zrovna nachází v Česku. Na nedávném streamu Gabriel mluvila sprostě jako poslední dlaždič a ještě se chlubila kelímkem kafe od známe světové sítě kaváren. Že by kafe za stovku mělo vyznačovat luxus? Nebo tím chtěla tato plastická slečna říct něco jiného?

Co myslíte vy? Opravdu je to jen závist a Klara Lima je nádherná kočička? Nebo souhlasíte s těmi, co si myslí, že tato modelka má do krásy hodně daleko?