Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Průměrná inteligence, nadprůměrný lhář: Psycholožka promluvila o tom, co je Kramný zač. Dokázal by vraždit?

Kramný je komplikovanou osobností.
U soudu s Petrem Kramným, obžalovaným z vraždy manželky a dcery, promluvila psycholožka Helena Khulová o psychologickém profilu Kramného. A nešetřila ho! Z toho, co jsme slyšeli, by se dalo zjednodušeně říct, že život s Kramným není žádný med. Je klíště, které se na ženu přisaje, a když je ve vztahu zahnán do kouta, může být i agresivní.

Podle Khulové Kramného intelekt je průměrný. „Jsou zde patrné rysy narcismu, egocentrismu a povrchní emotivity,“ uvedla u soudu v Ostravě. „Chybí mu schopnost empatie, je ochoten snadno se podvolovat, vyhýbá se zodpovědnosti za své jednání. Je pro něj typická vztahovačnost,“ říká psycholožka.

Kramný je podle ní člověk závislý na druhé osobě. „Omezuje svobodu druhého, který se mu odcizuje. Poté nastupuje snaha zajistit si vztah kontrolou, žárlením a připoutáním partnera,“ pokračuje v posudku.

Velmi zvláštní se jí zdá chování Kramného po smrti Moniky a Kláry. „Je psychologicky málo pochopitelné. Chybí pocit viny nebo trauma ze ztráty rodiny. V případě smrti by byl pocit viny velmi masivní,“ cituje psycholožku Blesk.cz. Po jejich smrti byl sice ve stresu, ale nepociťoval bolest nad ztrátou blízkých.

Co ji zaskočilo, byla bezprostřední reakce obžalovaného, když zjistil, že jeho nejbližší nežijí. „Ve 3:30 volá sousedku z hotelu o pomoc, že našel své blízké mrtvé. Ve 3:46 volá své matce a ve 3:47 volá pojišťovně a nahlašuje správně všechna data a údaje. To je opravdu podivné a vymyká se to stresovým projevům,“ cituje výpověď psycholožky TN.cz. Podle ní má obžalovaný tendenci věci dlouhodobě promýšlet.

Kramný je komplikovaná osobnost, podle psycholožky je dobrým lhářem, narcisem, manipulantem, necitou a žárlivcem. Dalo by se říct, že o Kramném u soudu zatím nezaznělo dobré slovo. Kramný byl rozčarovaný, když u soudu uvedla, že je narcis.

Mohlo by vás zajímat

Další články