Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Prsatice Kelly Brook přibrala, komu to ale vadí, když je tady Photoshop!

Kelly Brook se nám trochu zaoblila.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Britská modelka Kelly Brook (34) patří mezi vyhledávané tváře firem vyrábějících spodní prádlo. V poslední době kráska trochu přibrala, jenže to zájem o ni nijak nesnižuje. Zkušení grafici si totiž s pár oblinami navíc dokáží poradit ve Photoshopu.

Kelly je populární právě díky svým oblejším tvarům, na nichž vynikne spodní prádlo mnohem lépe než na kostnatých modelkách. Kráska, pravidelně se objevující v pánských magazínech, má teď pár kilo navíc, ale to jí na kráse pranic neubírá. Kelly zaskočí do posilovny, kde se snaží nabraná kila shodit, a než se jí to povede, je tady Photoshop, který v jejím případě někdy retušéři používají až moc.

Tahle holka, jejíž vizáž popírá tvrzení o tom, že jsou Angličanky ošklivé, se objevila i na seznamu celebrit, kterým hackeři vykradli mobil. A upřímně? Jsme za to rádi, protože i když jsme Brook už viděli nahou několikrát, na tyhle skvosty ostatní fotografie nemají.

Související články

Další články