Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Prsa jsou víc než plochá břicha! Nová výzva letí světem Instagramu a zachraňuje životy!

#BoobsOverBelly­Buttons hýbe Instagramem!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 6 fotografií
Všechno začalo výzvou, která měla za úkol zesměšnit všechny ženy s nadváhou. Odpověď inteligentních lidí na sebe ale nenechala dlouho čekat a anglický výrobce spodního prádla obrátil výzvu úplně naruby.

Minulý týden se na čínské obdobě sociální sítě Twitter začaly objevovat fotografie dívek, které se chytaly za pupík tak, že se objaly rukou zpoza zad. Tenhle „důkaz štíhlosti“ byl okamžitě odsouzen z důvodu propagace nezdravého životního stylu a nyní nahrazen něčím daleko pozitivnějším.

#BoobsOverBelly­Buttons (Raději prsa než plochá břicha) je kampaň, kterou odstartovala společnost Curvy Kate společně s charitativní organizací na podporu prevence rakoviny prsu CoppaFeel!

Kromě toho, že podporuje ženy v tom, aby se cítily lépe ohledně vlastního těla, tak ještě ukazuje všem ženám, jak si mohou samy zkontrolovat, zda nemají rakovinu prsu.

„Jsou daleko důležitější věci, které byste měli na svém těle kontrolovat, než to, zda jsou vaše ruce dostatečně pružné, abyste se mohly obejmout zezadu až k pupíku,“ popsal anglický výrobce prádla svou výzvu a má rozhodně pravdu. To potvrzuje i vlna fotografií ve spodním prádle, která Instagram zaplavila.

Připojíte s k ní i vy?

Související články

Další články