Pokud máte malé dítě, jistě jste už tuto otázku řešili. Přijde vám v pořádku provozovat sex jen pár metrů od spícího miminka, nebo byste vášni ve společnosti dítěte nikdy nepropadli? Vášnivou diskusi rozpoutal příspěvek jedné ženy na webu pro maminky Netmums.cz. Ta si vylila vztek na své známé, která provozuje sex před spícím dítětem pravidelně.

Ta ve svém příspěvku vylíčila situaci v rodině kamarádů. Partneři stále spí v ložnici s desetiletým a osmiletým dítětem a pravidelně v místnosti provozují sex. Nejdříve se ujistí, že děti spí, a pak se oddají své vášni. Přitom mají rodiče k dispozici obývák, kde mohou své touhy uspokojit. Děti se zatím nikdy neprobudily, ovšem žena nechce ani domyslet, co by se stalo, kdyby sex rodičů děti vzbudil.

Reakce lidí byly opravdu bouřlivé, a tak tato problematika vyvolala skutečně vášnivou debatu. Jedni vysvětlovali ženě, že jde o naprosto přirozenou věc, jiní byli chováním rodičů pohoršeni a znechuceni. Objevily se i tak extrémní názory, že jde o zneužívání dětí a je třeba takové chování hlásit na sociálku.

Jaký názor zastáváte vy? Provozovat sex ve stejné místnosti se spícím dítětem? Ano, nebo ne?