Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Prosypal barák! Král steroidů Grznár promluvil o tom, kolik ho stály jeho obří svaly!

Z Filipa se stal pěkný pašík… Ale jen na chvíli.
Zdroj: Reprofoto
+ Další 4 fotografie
Youtuber, ale i král steroidů Filip Grznár (32) je chlapík, který se pyšní velkým objemem svalové hmoty. Nepřišel k ní jen tím, že trávil hodiny v posilovně. Jak eXtra.cz přiznal, pomáhal si rád anabolickými steroidy. Za 13 let své kulturistické kariéry do sebe dostal léky za přibližně 5 milionů korun.

V posilovně je Grznár jako doma. Svou výkonnost si zvyšoval látkami, po nichž se z obyčejného smrtelníka stává legendární komiksový Hulk. A narozdíl od jiných se Grznár nebojí o steroidech veřejně mluvit. „Měl jsem ke steroidům vždy kladný vztah. Jsou to látky, které mě posunuly ve výkonnosti. A užíval jsem je dlouho. Na jednu stranu jsem na sebe pyšnej, na druhou stranu bych to nikomu nedoporučoval. Není to sranda. Rostou po tom orgány, ničí se tkáň, roste agresivita, mohou selhat játra, srdce a další orgány, pokud to někdo přehání a neumí s tím zacházet. Ale když to někdo umí a rozumí tomu, síla svalstva, kvalita roste jako z vody,“ přiznal Grznár.

Za 13 let prosypal, jak se mezi kulturisty užívání steroidů říká, obrovské částky. „Když jsem byl v kúře, klidně mě měsíc přišel na sto tisíc korun,“ smál se kulturista, který se netají ani tím, že na užívání anabolik je svým způsobem závislý. „Na psychiku je hrozně těžké, když jde výkonnost dolů. Tak to prostě chce, aby si tělo odpočinulo, a za chvíli jde do těla dostat další kúra. Někdy je potřeba objem, někdy síla, jak kdy,“ netajil Grznár, který na sebe upozornil právě tím, že se k užívání steroidů veřejně přiznal.

„Ty prachy mě mrzí, ale když se nad tím zamyslím, miluju to,“ dodal Grznár.

Jaká rizika představuje užívání steroidů?

  1. Přibývání na váze
  2. Poškození jater
  3. Kardiovaskulární poškození
  4. Riziko vzniku nádorových onemocnění
  5. Endokrinní poruchy a poruchy reprodukce
  6. Psychické problémy
  7. Vysoký krevní tlak
  8. Zvýšený cholesterol
  9. Akné
  10. Gynekomastie (zvětšení prsní žlázy)

Související články

Další články