Že se v primáckém pořadu Prostřeno! vyskytují indvidua, z nichž většina by měla být permanentně přivázána s betonovou koulí na noze nad hodně vysokou propastí, je všem, co tenhle pořad několikrát viděli, jasné.

Kdybyste si náhodou mysleli, že na hloupou Nikolu z Trutnova, která kachnu rozmrazovala vařící vodou a pak ji drtila nůžkami jako střihoruký Edward, už nikdo nemá, tak jste na omylu. V další sérii tohoto pořadu o takovém tom domácím vaření vystupuje Daria Zaychenko, dívka ruského původu žijící v Karlových Varech, ale protože se nyní zotavuje ze zranění, které si udělala při krasobruslení, je u rodičů v Čechách v Karlových Varech.

Daria se prý do pořadu přihlásila z legrace, ale tu s ní sdílí asi jen ona sama. Studentka střední školy totiž předvádí scény, jakoby si kypřící prášek spletla s fofr práškem a chvíli máte pocit, že se díváte na pacienta s těžkou padoucnicí. Pustíme vám ukázku, po jejímž zhlédnutí si budete půl hodiny strkat hlavu do mrazáku a ptát se, jestli je to pravda. Ano, je to pravda.