O kom je řeč si můžete připomenout – ZDE

Pondělí začala relativně pohledná Veronika a Veronika se chlubí tím, že získala titul Tvář roku pro Plzeňský kraj, což je podobně úctyhodné, jako když dostanete diplom z plavání, takže gratulujeme. O přípravě jídla se asi netřeba příliš sáhodlouze rozepisovat, protože Veronika vypadá, že naprosto přesně ví, co dělá a že všechny ty recepty na vaginální vývar s babiččinými bradavkami má dokonale nastudované.

Ačkoliv nemotorná Jitka při prohlídce bytu urve Veronice kliku a Mirek netuší, zdali se více soustředit na zásuvku se spodním prádlem, nebo na zamaskování erekce, tak ta pravá zábava nastává až při jídle, kdy se naše parta koncentruje do jednoho místa. Druhá Veronika totiž všechny zaměstnává svým dávivým hysterickým smíchem, srovnatelným s pazvuky prasete před porážkou, a ostatní nechtějí vypadat jako zapšklí cynikové bez smyslu pro demenci, takže se hihňají spolu s ní. Prostě fakt príma nálada, excelentně zakončená zábavou v podobě tanečních kreací srovnatelných s pohyby epileptika při záchvatu. Verča získala 25 bodů. Mirek nemluví.

Veronika se chlubí tím, že získala titul Tvář roku pro Plzeňský kraj, což je podobně úctyhodné, jako když dostanete diplom z plavání, takže gratulujeme. 

V úterý excelovala nezaměstnaná servírka Veronika, která si dala za cíl, že se díky pořadu Prostřeno chce stát slavnou a že by chtěla kupříkladu moderovat. Nejsem si úplně jist, co přesně by chtěla moderovat, ale jako moderátorskou hvězdu akustické talk show Krky, prdy, zvracení bych si ji představit dokázal. Zazářit nezapomněla hned při přípravě jídla, kdy zahlásila onu památnou větu: „Chci, aby se lidi najedli, a ne se poblili,“ která je už teď tak legendární, že by si ji měly všechny školní kuchařky vytetovat na čelo. No a během vysvětlování, že „cerel“ je zelenina, musel mít nejeden divák s IQ nad 30 chutě se oběsit na pažitce.

Jídlo všichni přežili bez otravy, Véra občas nezapomenula zahlásit nějakou geniální myšlenku obsahově srovnatelnou s obrazci v čerstvě vyvrhnutých zvratcích a bezkonkurenční byla jednoznačně zábava. Naše pětičlenná skvadra gastronomických mágů to zakempila u karaoke a s výrazy nezletilých downů to rozjeli jak Kelly Family. A kolik že si to za svůj legendární večer vysloužila bodů? Neuvěřitelných 24, což bude pravděpodobně i stejná hodnota jejího IQ. Mirek stále nemluví.

V úterý excelovala nezaměstnaná servírka Veronika, která si dala za cíl, že se díky pořadu Prostřeno chce stát slavnou. 

Středu získala vášnivá fotografka Barbora, která ze sebe doposud nebyla schopna vyblít jedinou souvislou větu, avšak při přípravě jídla se plně rozkecá a začne operovat s tak sofistikovanými termíny, jako je „hrnec“ nebo „lžička“. Největší vzrůšo však nastává při předkrmu. Jitka v něm totiž najde chlup (!), což bude okamžitě okomentováno slovy, že „to opravdu nebylo vhodné zmiňovat“. Podle mého je ještě méně vhodné si u vaření česat bobra, takže Jituš plně podporuji!

Jídlo dopadne kupodivu dobře a prakticky nikdo si nebude stěžovat, dokonce i ten chlup všichni zúčastnění přejdou s grácií sobě vlastní. Zábavička se tradičně vyvedla, ono takové focení v polohách dvou jezevčíků při souloži je neskutečně osvobozující a naprosto vůbec ne trapné. Mezi Verčou a Jitkou je cítit velké napětí! Barča si vydobyla 32 bodů.

Vyhrála nepřekvapivě paní Brambora, která si konečně bude moci za kýženou výhru koupit depilační sadu. 

Mirek mluví! A dokonce se i chichotá tomu, že ve vlastním domě nemůže najít prakticky žádnou surovinu a nádobu, kterou zrovna potřebuje, což je opravdu k popukání. Holky dorazily a Jitka opět našla v žrádle chlup. Začínám nabývat dojmu, že si je sama vytahuje ze zubů, protože si vždycky zapomene po blowjobu vyčistit zuby. A tady nastává problém! Otylá Verča se konečně pustí do Jitky a začne bouřlivě debatovat o tom, jaký chlup v jídle je vlastně horší, jestli Mirkův pubický, nebo ten z Barčiny frndy, které chlupy z jakých oblastí těla bychom měli v papání tolerovat a jaký mají chlupy vliv na světovou ekonomiku. Zkrátka debata na tak vysoké úrovni, že se Mirek naprosto znechutí a kompletně se vysere na zábavu, což je velká škoda, protože takový bobřík mlčení by byl v jeho podání bezkonkurenční.

Odpadává také dezert, neb Míra je zcela dalek toho vytvořit něco tak primitivního, jako jsou palačinky, takže děvčatům donese nakrájenou sladkou roládu za devatenáct korun z Tesca a to holky zase tak rozhihňá, že všichni zapomenou na staré křivdy a svět se zase točí v pořádku dál. Mirek si nahrabal 21 bodů.

A Mirek už mluví…

A máme tu finální večer, kterého se ujímá paní Jitka, přebornice v pojídání chlupů. Všichni netrpělivě očekávají, zdali i svůj chod obohatí přírodními ingrediencemi z vlastních genitálií, bohužel se tak však nestane. Jitka nám akorát ukáže, že zvládne na klavír zahrát Kočka leze dírou, pes oknem, a moderátorka Veronika se opět těžce zapotí při šlapání jednoho schodu, nazývaného též práh. Při jídle proběhne přípitek stejně upřímný jak novoroční projevy prezidenta republiky a jde se žrát!

Jídlo však nikoho nezajímá, protože každý se třepe na to, až na svém talíři uzří svých vysněných padesát papírů, kvůli kterým sem však rozhodně nepřišel vůbec nikdo z nich. Rozhodně, rozhodně ne! Ne. Ne. Rozhodně ne. Moderátorka Veronika je díky tomu tradičně příjemná jak kožní ekzém na vagině romské prostitutky ve slevě, nicméně to sem tam proloží prasečím smíchem, aby nebyla za úplnou krávu.

Paní Jitka, přebornice v pojídání chlupů.

A kdo že to teda po tom neskonalém úsilí vyhrál? Vyhrála nepřekvapivě paní Brambora, která si konečně bude moci za kýženou výhru koupit depilační sadu, no a my vítězi samozřejmě naprosto srdečně blahopřejeme!