Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Prostřeno sbírá bizarní soutěžící! Podívejte se na přehled těch největších bláznů, kteří soutěží prošli!

+ Dalších 11 fotografií
Koncept pořadu Prostřeno by měl být především o vaření. Jenomže zdá se, že s tímto konceptem bizarní soutěž nemá absolutně nic společného. A v poslední době to vypadá jako slušná plejáda bizárů. Na ty největší z nich se můžete podívat v našem seznamu.

Karel Ondrka

Všem dobře známý magor Kája rozhodně kraluje našemu seznamu bizárů. V Prostřenu si střihl pravděpodobně svou životní roli. Podal sice skvělý, leč přehnaný výkon a tak trochu Prostřenu zavařil. Od slepice Babiše až po předstírání Touretteova syndromu si srdce diváků nezískal. Naopak, pohoršení diváci Karlovi dokonce začali vyhrožovat. Jestli mu to vše za to stálo, není známo, ale do historie se navždy zapíše jako herec Karel z Prostřena, jehož přehnaný výkon odhalil podvod.

Žaneta a Míša

Tyhle dvě bludné bytosti zaujaly diváky tím, že jedna byla slepá, škaredá a pološílená a druhá sice sexy, ale hloupá jako dveře. Vlastně ohledně hlouposti by mohla děvčata soutěžit s hlavními aktéry filmu Blbý a blbější. Jenomže tyhle výkvěty přírody bohužel nic nehrály. Kdo jejich velice krátkou popularitu sledoval i po tom, co předvedly v pořadu, mohl se pokochat, jak nahaté běhají po kuchyni a rádoby vaří. Kasaly se, že svou slávou dobudou svět, a chtěly se stěhovat do Prahy, aby si svůj sen splnily. Bohužel z dobyvatelského snu sešlo ve chvíli, kdy se děvčata pohádala a rozešla. Ostrava je opravdu hodně drsný kraj.

Metadon

Starší bratr youtubera Mishi, Oldřich alias Metadon, dosáhl pravděpodobně v Prostřenu nového dna. Tenhle chlapec asi trpí nějakou neznámou psychickou poruchou, což je ostatně patrné už z YouTube. Nicméně pro sledovanost by šel světa kraj, a dokonce se i ponížil v Prostřenu. Největší ostudou byla, kromě samotného pohledu na něj, změť skřeků a předstíraný záchvat, kterým dokonce vyděsil některé další soutěžící.

Regina Holásková a Zdeněk Macura

V celebriťácké verzi Prostřena se objevily spíše vyčpělé rádoby hvězdy z dob dávno minulých, které si rvou vlasy o trochu publicity. A ostatně pro ni se dá zajít opravdu daleko. Své o tom ví bývalá striptérka a účastnice reality show VyVolení Regina. Ta už za dob své popularity z VyVolených nebyla brána moc vážně, vše ale dovršila, když se po Prostřenu dala dohromady s ochráncem žen Zdeňkem Macurou (42). Ten svou charitativní angažovaností v boji proti ženskému bezpráví a utlačování opuštěnou a bohem zapomenutou Reginu asi dost oslnil. Ostatně šílenější pár byste tam snad ani nepotkali. Tihle dva se jednoduše hledali, až na sebe zbyli.

Svérázná Kristýna

Do historie soutěže se svým řekněme poměrně svérázným vystupováním zapsala i blondýnka Kristýna, která mimo vaření milovala rychlou jízdu autem. Ta se jí bohužel stala osudnou. Ve svých 23 letech zemřela na následky autonehody. S přítelem tehdy údajně závodila v novém autě, při nehodě si smrtelně poranila hlavu. Bohužel se na její osobu i po smrti snesla snůška negativních a hanlivých komentářů ze strany fanoušků Prostřena. Za nás o mrtvých jen dobře.

Erika Šulová

Tlustá Erika, majitelka masážního salonu a odvážná dračice, to vše v jedné osobě. Erika se proslavila tím, že byla velmi otevřená vůči sexu, jak ostatně dokazují i její lechtivé fotky s lesbickou tematikou, které v minulosti nafotila. Lesbické tematice u nás sice hodně fandíme, ale člověk s postavou vorvaně by si opravdu měl rozmyslet, než něco takového nafotí. Na lidském těle jsou totiž věci, které by se opravdu za normálních okolností neměly hledat.

Související články

Další články