Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Tak nyní už se v tom opravdu nevyznáme. Podle Veroniky Žilkové by Agáta měla být těhotná a totálně zhroucená. A uklizená do ústraní. Ona se místo toho ale směje a ukazuje vulgární gesto. Patří vztyčený prostředníček manželovi?

Jakub Prachař to nemá lehké. Podle našich informací už vyboural doma všechna futra a projde z obýváku do ložnice i s obrovským parožím, které mu vyrašilo na hlavě, ale stejně to asi stačit nebude.

Agáta se podle informací webu expres.cz spustila s fotografem Dereckem a slíbila mu, že Prachaře kopne do zadní části těla

Jenže nakonec se zdá, že do zadku kopla pana fotografa a s Kubou se snaží slepit rozbité manželství. Izolepu si prý omotala kolem jeho paroží a nyní už jen utahuje, aby to zase byla ta správná rodinná idylka.

Pořád jsme nepochopili, jakou roli v dramatu hraje Veronika Žilková. Ta novinářům vylíčila Agátu jako zlomený uzlík nervů, ale pravda bude zcela jiná.

Jen se podívejte, jak se Agáta směje a ukazuje vulgární gesto. Ale komu? Prachařovi? Dereckovi? Nebo novinářům? A není to vlastně jedno

Zdá se, že Agáta se z duševního kolapsu bleskurychle oklepala a nyní už bude jen lépe. Hlavně, Agáto, nedělej rychlé pohyby a nezvedej prostředníčky nějak prudce! To víš, plod musí být v pořádku!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy