Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!

Komu Agáta vulgární gesto posílá? Manželovi?
+ Dalších 15 fotografií
Tak nyní už se v tom opravdu nevyznáme. Podle Veroniky Žilkové by Agáta měla být těhotná a totálně zhroucená. A uklizená do ústraní. Ona se místo toho ale směje a ukazuje vulgární gesto. Patří vztyčený prostředníček manželovi?

Jakub Prachař to nemá lehké. Podle našich informací už vyboural doma všechna futra a projde z obýváku do ložnice i s obrovským parožím, které mu vyrašilo na hlavě, ale stejně to asi stačit nebude.

Agáta se podle informací webu expres.cz spustila s fotografem Dereckem a slíbila mu, že Prachaře kopne do zadní části těla.

Jenže nakonec se zdá, že do zadku kopla pana fotografa a s Kubou se snaží slepit rozbité manželství. Izolepu si prý omotala kolem jeho paroží a nyní už jen utahuje, aby to zase byla ta správná rodinná idylka.

Pořád jsme nepochopili, jakou roli v dramatu hraje Veronika Žilková. Ta novinářům vylíčila Agátu jako zlomený uzlík nervů, ale pravda bude zcela jiná.

Jen se podívejte, jak se Agáta směje a ukazuje vulgární gesto. Ale komu? Prachařovi? Dereckovi? Nebo novinářům? A není to vlastně jedno?

Zdá se, že Agáta se z duševního kolapsu bleskurychle oklepala a nyní už bude jen lépe. Hlavně, Agáto, nedělej rychlé pohyby a nezvedej prostředníčky nějak prudce! To víš, plod musí být v pořádku!

Mohlo by vás zajímat

Další články