Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Prostituce ve Výměně manželek! Paní Věra (38) vydělává v autě i na hotelu

Věra z Výměny manželek.
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ: To, co jsme viděli ve včerejší Výměně manželek, mnohé diváky zaskočilo. V rodině Věry (38) a Aleše (44) z Milovic se dějí různé věci. Redakce eXtra.cz odhalila, že paní Věra se živí jako prostitutka. Na erotických stránkách má založený profil, který matku čtyř dětí nabízí coby poskytovatelku perverzních sexuálních služeb.

Středeční epizoda Výměny manželek patří k těm, na které se jen tak nezapomene.

Z domácnosti Věry a Aleše z Milovic zůstala divákům pusa dokořán. Nejenom nedostatek peněz stojí za smutným faktem, že jejich čtyři děti musejí žít v katastrofálních podmínkách.

Všudypřítomná špína a neutěšená výchova syna a tří dcer jsou jen jednou stránkou věci. Zjistili jsme, jakým způsobem si paní Věra vydělává.

Na erotické seznamce má založeny dva profily, které jsou oba plné jejích pornografických fotek. Paní Věra zde vystupuje jako žena, která nabízí sexuální radovánky za peníze.

Na webu je uvedeno její telefonní číslo i ceny za různé praktiky. V případě, že by si klient přál něco speciálního, cena se stanovuje dohodou.

Jak na prostituci reaguje televize Nova? „O těchto soukromých aktivitách paní Věry, kterou diváci viděli v premiérové epizodě Výměny manželek, tvůrci pořadu ani zástupci televize Nova nebyli informováni,“ uvedl mluvčí projektu Výměna manželek Vojta Boháček.

CO PANÍ VĚRA PŘESNĚ NABÍZÍ?

JAKÉ PRAKTIKY POVAŽUJE ZA STANDARD?

SLEDUJTE EXTRA.CZ, BRZY PŘINESEME DALŠÍ PODROBNOSTI.

Mohlo by vás zajímat

Další články