Redakce eXtra.cz dostala email od Zdeňka Macury (38), zachránce Ivety Bartošové (47), který se jí nepodařilo příliš rozklíčovat. Zavolali jsme tedy přímo Macurovi, abychom se pokusili poodhalit další záhady uhříněveského trojúhelníku Rychtář, Bartošová, Macura.

Poslední setkání Macury a Rychtáře na koncertě Ivety v Zaječí skončilo podáním trestního oznámení Josefa Rychtáře (54) na Macuru, který na akci rozpoutal šarvátku, kde lítaly rány jak ve filmu s Budem Spencerem a Terencem Hillem. „Já jsem do něj strčil, to přiznávám, ale co to je proti tomu, co dělá lidem on,“ rozčiloval se do telefonu Zdeněk.

My jsme už dávno pochopili, že kamarádi z těchto dvou mužských aktérů příběhu rozhodně nebudou. Ale nešlo nám do hlavy, proč se pan Macura neustále tolik angažuje v životě Ivety Bartošové, které stejně může pomoci pouze několikaměsíční odborná léčba na psychiatrii. „Iveta mě kdysi požádala o pomoc. A já chci pomáhat slabým ženám, které se nemají jak bránit. Dokud Iveta svůj požadavek nezruší tak, aby bylo jasné, že to chce ona sama a ne pan Rychtář, tak se v tom nepřestanu angažovat,“ dodal Macura.

Jak proběhne další díl tohoto sci-fi příběhu, to si raději nechceme domýšlet.