Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Prorocké sny podle znamení zvěrokruhu: Co vám v noci říká vaše duše?

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Sny a vy
Sny máme úplně všichni. Pouze se mezi námi vyskytují tací jedinci, kteří si je nevybavují. Stejně jako má naše duše svůj denní život, nemůžeme opomenout ani ten noční. Lidé se odjakživa snažili zjistit, co sny znamenají, na základě dlouholetých zkušeností při jejich pozorování potom vznikaly a stále vznikají snáře.

Za noc se nám zdá 8 až 10 snů. První sen se dostaví zhruba 70 minut poté, co usneme. Živé sny se během jedné noci opakují asi čtyřikrát. Někdy je náš sen nádherný, jindy zase hororový, kdy nás takový sen doslova straší ještě po celý den

Mnoho lidí věří, že sny mají určitý význam a mohou dokonce předpovídat budoucnost. Dle toho, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili, byste měli u určitých snů zpozornět.

Vodní znamení

K prorockým snům mají největší sklony ti, co se narodili ve znamení Raka, Štíra a Ryb. Rakům sny předpovídají vydání se na cesty, zejména ty do vzdálenějších destinací. Štíři nejčastěji sní o učení se něčeho a práci. Když se jim například zdá o tom, že čtou nějakou knihu, čeká je důležitá událost. Ryby mají sny především o lásce a dětech. Jejich sny jim však mohou zajistit i výhru při sázení či v loterii.

Zemská znamení

Býci, Panny a Kozorozi naopak moc věšteckých snů nemívají, navíc často zapomenou i to, co se jim zdálo. Jejich sny jsou hlavně o praktických záležitostech. Býk má nejvíce snů o jídle a oděvech, Panna o knihách a Kozoroh zase o plnění domácích povinností. Zemská znamení vídají ve snech často zvířata, rostliny a též části lidského těla.

Vzdušná znamení

Zvýšenou pozornost by svým snům měli obzvláště věnovat Blíženci, Váhy a Vodnáři. Blížencům napomohou sny vyřešit nejrůznější potíže, uvidí v nich totiž rozřešení pro danou situaci. Váhy se ve snech dozví o své nové lásce, jak bude vypadat a kde ji mohou potkat. Vodnářům sen napoví, kde se nachází pravda a podle toho se snadno zorientují při svém rozhodování.

Ohnivá znamení

Berani, Lvi a Střelci jsou obdařeni velkou představivostí, jejich sny jsou hodně barvité, mohou se v nich setkávat i s různými slavnými osobnostmi. Beran a Střelec mají tendenci propadnout ve snu svodům lásky a vzdálených cest, význam jejich snů je tedy zejména varující. Lvi by si také měli dávat pozor, aby v nich jejich sen nevytvořil mylný dojem a nenechali se jím oklamat.

Když se budete snažit svým snům porozumět a naučit v nich číst, může vám to v mnohém život usnadnit. A jaké jsou nejčastější sny a noční vize? A co znamenají? To vám prozradíme zase příště.

S podrobným výkladem vašeho snu vám poradí i naši zkušení astrologové

Související články

Další články