Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Propuštěný trestanec Jonák: Zveřejnil drsný vzkaz od své exmilenky, která se předávkovala drogami!

Zdroj: herminapress.cz

Od té doby, co byl devadesátkový "mafián bez mafie" propuštěn po osmnácti letech na svobodu, je kolem něj docela živo Nejenže se Ivan Jonák před časem pokusil rehabilitovat svůj legendární podnik Discoland Sylvie, ale čile se zapojil i do života na sociální síti.

To ostatně dokazuje například jeho poslední status, ve kterém zveřejnil vzkaz od své dávné exmilenky Ta je momentálně po předávkování drogami na rehabilitaci v Brně.

"Ahoj Ivane, tady je Růženka neboli Patricie. Moc mě těší, že si vzpomínáš, často se mi tato vzpomínka vybavuje. Byla to jediná doba, kdy jsem byla opravdu šťastná, pak jsem spadla do drog a předávkovala jsem se," začíná svůj vzkaz "Růženka neboli Patricie". "Ted jsem na vozíčku, ochrnutá a špatně mluvím. Zrovna jsem na rehabilitaci v Brně. A co ty, jak vše zvládáš? Určitě tě nějaká počurá," dodala vědoucně Jonákova exmilenka.

Jonák zveřejnil i svou odpověď: "To je mi hrozně líto. Ivan Jonák."

Na to mu "jeho Růženka neboli Patricie" odepsala: "Ty jsi byl vždy moc hodný a pozorný muž i milenec! Ale líto ti to být nemusí, nemůžeš za to."

Následně zveřejněný závěr "rozhovoru" je tak dojemný a romantický a hlavně opět podepsaný celým jménem a příjmením hlavního aktéra, že už raději ani nebudeme psát, od koho byl, a necháme napínavý odhad na vás.

"Prosím tě, to je tak krásné a smutné, co mi píšeš, že nevím, co říct... Tvůj Ivan Jonák"

Související články

Další články