Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

ProPičeno: Kdo nakonec sejmul protivnou Verunu? Jemná Patricia! To vám byla síla!

Patricia nakonec Verunu drsně sejmula! Nastavila jí zrcadlo…
Zdroj: FTV Prima
+ Další 4 fotografie
Veroniku Horáčkovou nesnáší celý národ. To, co Veruna předvedla v Prostřenu, nemá obdoby. Celý týden si na ni brousila zuby mladičká Andrejka, ale nakonec Veronice zasadila rozhodující úder decentní Patricia. Tohle se jemné blondýnce povedlo.

Primácké Prostřeno tento týden dokázalo, že se vyplatí na něj dívat. Byla to velká show.

Na jedné straně arogantní fracek Andrejka a na straně druhé umaštěná Veruna.

Tyhle holky si vyhlásily válku. Andrejka se celý týden obézní machně snažila dostat na kobylku, ale nemá na to dostatek životních zkušeností. Takže se jí to nemohlo vydařit a často to končilo u slziček.

To poloviční Italka Patricia (25) na to šla jinak. Celý týden s noblesou sledovala, co se kolem ní děje, a rozhodující úder chystala na poslední den. A v pátek to přišlo.

Veruna ještě stihla poslat diváky FTV Prima do prd*le, ale pak už jen sledovala vlastní pád.

Když se schylovalo k vyhlášení vítězky, tak měly holky říct, jakou nejvyšší známku během těch pěti dnů daly. Andrejka vytáhla sedmičku, ostatní baby daly osmičku.

Kolik dala upocená Veruna? Dvojku. Její odporná taktika spočívala v tom, že bude schválně dávat nízká čísla, i když jí jídlo chutná a ona vylizuje talíř.

Když Veruna odkryla svou taktiku, tak dalším holkám došlo, s kým mají tu čest. Andrejka jí zopakovala asi třikrát na kameru, že je totální pí*a. Další holky chtěly z Veruny zvracet.

A Patricia? Ta sáhla do kabely, vytáhla zrcadlo a strčila ho Veruně před obličej. „Podívej se na sebe, co jsi zač,“ řekla s noblesou jemná Patricia s tím, že pokud se Veruna změní, tak by ji někdy v budoucnu i vzala na kafe, jinak ať táhne.

Veruna tam najednou zůstala jako kůl v plotě a brečela na kameru, že peníze životně potřebuje a že těch 50 tisíc chtěla vyhrát a že je potřebuje více než nějaká Patricia.

Veronika tak během 5 dnů prohrála všechno. Prohrála soutěž, prohrála přízeň české veřejnosti a prohrála svou vlastní důstojnost. Pokud kdy nějakou měla.

Otázkou je, zda si svou ubohost tahle zmije vůbec uvědomuje. Je možné, že tahle zlá ubožačka je tak mentálně nevyvinutá, že si svou lidskou špinavost ani neuvědomuje. Co myslíte vy?

Související články

Další články