Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Propadla Eliška Bučková opět anorexii? Pozře jen JEDNO JABLKO DENNĚ!

Eliška má mít opět problémy s jídlem.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Modelka Eliška Bučková (26) se dušuje, že už dávno anorexii porazila a jí jak protržená. Jenže se poslední dobou začíná opět ztrácet před očima, a dokonce má jíst jen jedno jablko denně! Propadla snad opět poruše příjmu potravy?

Každý si snad ještě živě pamatuje, jak bývalá Česká Miss chrastila kostmi a jediné, co pozřela, tak byl vzduch. Jenže nakonec se rozhodla si přiznat, že má problém, a začala s anorexií bojovat. Jenže to vypadá, že zákeřná psychická nemoc opět zasáhla. Ani láska k rybáři Jakubu Vágnerovi ji pravděpodobně před problémy neuchránila.

„Na přehlídce Natali Ruden jsem jednu dobu pobýval poblíž stolu, u kterého večeřela Eliška s Jakubem. Nejenom že je tedy nezdravě vychrtlá a ostatní modelky proti ní vypadaly jako baculky, tak navíc nejí. Zaslechl jsem krátký rozhovor mezi ní a druhou osobou, která jí chtěla přinést víno, ale ona nechtěla, protože by to prý dopadlo blbě, protože měla k jídlu jen jedno jablko. Jen poznamenávám, že tento rozhovor se odehrál v půl desáté večer. Nechápu, že někdo vydrží celý den jen o jednom jablku,“ řekl nám dobře informovaný člověk, který nevěřil svým uším a musel se nám s tím svěřit.

Je pravda, že dlouho Miss nikdo neviděl jíst a opět je čím dál hubenější. Jenže dlouhou dobu všichni spoléhali na to, že se Kuba o ni postará a dohlédne, aby opět nepropadla démonu anorexie a nepřestane úplně jíst.

Jenže to vypadá, že modeling ji stále drtí natolik, že odmítá cokoliv kromě jablka pozřít. Člověk by si řekl, že už je to dospělá holka, co má rozum, ale asi ho bohužel tolik nepobrala, jestli do toho opět spadla. Přeci jen je zdraví přednější než vychrtlá postava. Snad to nezajde opět tak daleko jako před lety, kdy všechny strašila, protože vypadala jako chodící kostra.

Související články

Další články