Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prokletí krásných žen: Tuhle sexbombu nikdo nechce pozvat na rande. Proč?

Dívka si stěžuje, že ji nikdo nepozve na rande. Prý se jí bojí.
Zdroj: twitter
+ Další fotografie

Lucy Harrold (25) z Anglie je mladá, krásná a sexy dívka, a přesto nemá žádný vztah, a co víc, nikdo ji už léta nepozval na rande. Možná se vám to může zdát podivné, ale to už je úděl krásných žen. Muži se jich bojí.

Lucy pracuje jako fotomodelka a její fotky se nejčastěji objevují v pánských magazínech. Stovky, ne-li tisíce mužů si ji představují jako objekt své touhy, ale přesto ji nikdo nepozve na rande. „Není to jednoduché se seznámit s lidmi. Myslím, že muže zastrašuju. Spousta z nich předpokládá, že mám přítele nebo že nebudu mít zájem, ale není to pravda,“ vyjádřila se modelka pro web dailymail.

Zhrzená modelka však nepatří mezi ty, co by seděly s rukama v klíně. Své štěstí šla hledat do anglické reality show, kde si podobné případy hledají partnera. Tak snad bude mít štěstí a najde někoho, kdo jí alespoň zaplatí na party drink. „Muži mně ani nenabídnou, že mi koupí pití,“ stěžuje si.

Nicméně tento příběh může být pro muže ponaučením, že by se nikdy neměli bát oslovit ženu, i když si myslí, že by neměla zájem. Za zkoušku nic nedáte a co vy víte, možná to pak bude láska na celý život.

Související články

Další články