Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Prokletí královských kluků Windsorů: Princ William a Harry sdílejí stejnou vadu na kráse

princ Harry plešatí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Oba patřili mezi muže, na které svobodné dívky pořádaly hony, starší princ William (30) se dostal už do chomoutu s Kate Middleton, mladší Harry (28) má rád svůj svobodný život, blonďaté holky s dlouhýma nohama a hlavně službu v armádě. Kdo Harryho, a jestli vůbec, dostane k oltáři, to je ve hvězdách, ale budoucí paní vévodová z Walesu bude muset počítat s tím, že po tatínkovi moc vlasů syn nezdědí.

Bratři William a Harry trpí oba plešatostí, ač ji nemají po kom zdědit, respektive předek, po němž to mají, je hodně vzdálený. Jejich otec, korunní princ Charles (64) má totiž daleko víc vlasů než William a Harrymu se už taky začíná dělat pořádně řídký porost.

Na vině by tak mohli být předci z rodu Windsorů nebo Mountbattenů, odkud pochází manžel královny Alžběty (87), princ Phillip (91). Poťouchlý stařík s řeckou rodovou linií byl vlasáč celý svůj život, plešatí jen v důsledku vysokého věku.

Z rodu Windsorů ani koktavý král Jiří VI. (†56), otec královny Alžběty, netrpěl na úbytek vlasů, takže princové William a Harry by museli zapátrat někde hluboko v rodových liniích. Ovšem co se týče Harryho, u něj je jedno, že tenhle slavný zrzek bude mít brzy na temeni jasně viditelné kolečko, princ by byl pro svou povahu, tolik podobnou jeho matce Dianě, žádaný, i kdyby neměl na hlavě jediný červený vlas.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy