Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Projekt Ježíškova vnoučata znovu odstartoval: Tisíce přání bylo splněno za pár hodin

Zdroj: unsplash.com
+ Další 3 fotografie
Pomoc druhým
S blížícími se Vánoci znovu odstartoval projekt Ježíškova vnoučata. Lidé tak mohou opět pomáhat osamoceným seniorům a vyplnit jim vánoční přání, o které si sami napíšou. Projekt funguje už čtvrtým rokem a sklízí neuvěřitelné ohlasy.

Ne pro každého jsou Vánoce svátky radosti a lásky. Vánoce by se měly trávit s rodinou a těmi nejbližšími. Pro někoho však mohou být vánoční svátky tím nejsmutnějším obdobím v roce. Obzvlášť pak pro ty, kteří žádnou rodinu nemají a na světě zůstali úplně sami.

Tisíce seniorů spadají do této skupiny. Většina těch, kteří žijí v domovech důchodců, se cítí osamoceně a nejhorší je to pro ně na Vánoce. A právě kvůli tomu byl zřízen projekt Ježíškova vnoučata Do projektu se zapojují domovy pro seniory a každý z nich si tam napíše své přání. Dárci pak každoročně pomáhají plnit desetitisíce přání seniorů po celé republice.

Můžete pomáhat i vy. Je to velmi jednoduché. Na webu www.jeziskovavnoucata.cz si vyberete některé z přání, která stále čekají na splnění. Poté si ho můžete zarezervovat a nakonec i splnit.

Projekt Ježíškova vnoučata funguje už čtvrtým rokem. Letos už znovu odstartoval a za pouhých pár hodin se díky němu začalo plnit skoro 2000 přání.

Související články

Další články