„Ano, mám něco, o čem Hanka ví a dá se o tom mluvit jako o trumfu,“ svěřil eXtra.cz Ondřej Koptík, který na sebe před dvěma lety upozornil vztahem se starší herečkou. Poté, co se před pár týdny rozešli, začal Koptík nejprve skládat Haně básničky na facebookovém profilu, následně zveřejnil několik intimních snímků z postele a také video ze zahrady domu Gregorové, rostly rostliny konopí.

Hanka se snaží přejít do protiútoku tím, že začala věc řešit s advokátkou a zvažuje, že na Koptíka podá žalobu. Je totiž prý na tom psychicky velmi špatně. Nečekala, že se na veřejnost dostanou detaily ze soužití s mladým milencem. Jenže Koptík si je nějak moc jistý, že Hanka nic neudělá. „Mohla se ozvat. Show musí pokračovat, mám ještě mnoho věcí, které mohu zveřejnit,“ pokračoval Koptík.

A co že v zásobě jako munici na Hanku má? Podle našeho zdroje jde údajně o dotace na divadlo, které prý nebyly úplně standardní. Další dějovou linku ve smutném příběhu Hanky a Ondřeje otevřel člověk, který kontaktoval redakci eXtra.cz a přinesl do věci velmi zajímavé detaily. Sledujte eXtra.cz, připravujeme pokračování!