Podařilo se mu obalamutit národ, když v pořadu o amatérském vaření předstíral, že trpí Tourettovým syndromem a má kladný vztah k sexu se staršími ženami. Dokázal se během krátké doby lehce proslavit. Jenže v soukromí se mu nepodařilo, co chtěl!

Z jistoty ho před dvěma dny vyvedla jeho partnerka, když ho opustila. „Už spolu nebydlíme,“ přiznal včera redakci eXtra.cz Ondrka s tím, že důvodem rozchodu jsou dlouhodobé komunikační problémy. „Dlouho po mně požadovala, abych něco řešil a já jsem na to kašlal. Tak přetekl její pohár trpělivosti,“ vysvětlil. Teď se ukázalo, že problém je mnohem hlubšího charakteru!

Vliv na rozchod měla i Karlova lupénka, „Měla obavy o mé zdraví, které jsem zanedbával. Nebylo to pochopitelně jen kvůli tomu, ale pochopil jsem, že pohár trpělivosti přetekl. Už jsem to začal řešit, zkrátka rozchod mi otevřel oči,“ přiznal nám Karel, který dle svých slov" léčbu lupénky hodně podcenil":https://www.extra.cz/…ni-partnerka. „Nevím, jestli je pozdě, ale řeším to,“ dodal.

Těžko soudit, zda se Karlovi za nějaký čas podaří vztah obnovit, jisté je, že si slova partnerky vzal konečně k srdci a problém začal řešit!