Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Proč je nikdo nezastaví? Ruští skinheadi využívají sociální sítě, aby nalákali k mučení homosexuálů

Jestli jste na kluky, dopadnete takhle. Ale tihle skini se jen tváří, že
bojují proti pedofilii.

Na jejich tamní verzi Facebooku, která se nazývá VK.com, si založili skupinu, jež se na první pohled tváří coby aktivistické sdružení proti dětské sodomii a pedofilii. Zejména si mají posvítit na homosexuální pedofilii, ale skutečnost je úplně jiná.

Ruský ultranacionalista Maxim Martsinkevich, který si říká Cleaver, se spolu s přáteli vydává za homosexuálního teenagera a pak chodí na smluvená rande. Problém ale je, že nehoní pedofily, ale stejně staré homosexuály, kteří si myslí, že jdou na schůzku možná se svým životním partnerem.

Mladé kluky pak bijí a trestají za jejich jinakost a videa si samozřejmě nahrávají a věší na svou stránku na sociální síti. Nikdo proti nim nic dělat nemůže, protože žádné explicitní násilí tam ukázáno není, jedná se jen o kusé výpovědi zbitých chlapců, kteří jsou zastrašováni.

Na VK.com existuje více než 500 těchto skupin, které spolu a mezi sebou spolupracují a snaží se tak vymýtit homosexualitu z Ruska. A jde jim to opravdu od ruky, protože sebevraždy některých homosexuálních teenagerů možná souvisely s tím, že si je podali tihle skini z Ruska, co chtějí zachovávat pořádek.

Mohlo by vás zajímat

Další články