Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proboha, kdo by chtěl vypadat jako Justin Bieber? Tenhle kluk ano a jeho proměna je u konce. Kolik má plastik a co ho to stálo?

Toby Sheldon a jeho proměna.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Toby Sheldon z Los Angeles je zpěvák, jenž nezajímá vůbec nikoho. Justin Bieber naopak zajímá všechny. Jak toho využít a konečně udělat kariéru? Vypadat jako Justin Bieber. Až na to, že jemu je devatenáct a Tobymu třiatřicet.

Američan strávil pět let předěláváním sebe sama, aby vypadal jako jeho kanadský idol. Když se Bieber stal slavným, tehdy v dětském věku, tenhle již dospělý muž žárlil na jeho vzezření a dětský obličej. Utratil už proto tři miliony korun, aby vypadal jako on.

Bohužel se to nepovedlo nejen dost, ale dokonce vůbec. Toby má několikrát upravovaná víčka, bradu, lícní kosti, rty a několik transplantací vlasů. Nutno dodat, že v tomto případě vyhodil peníze opravdu oknem.

Ale nelituje. A vidí se tak, že je mu velmi podobný. Zároveň taky doufá, že mu jeho nový vzhled pomůže prorazit a když si ho lidé budou „plést“ s kanadskou hvězdou, bude mít více hudebních zakázek.

Neradi bychom mu kazili radost, ale… nebudou.

Související články

Další články