Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Proboha, co se to s ní stalo? Z bývalé sexy moderátorky Peříčka Jany Štefánkové se stala nudná mamina od vedle

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Kdo by si nepamatoval bývalou sexbombu z Peříčka Janu Štefánkovou (42), která mužské diváky dráždila svými obrovskými výstřihy. Bohužel ani bývalá playmate čas nezastaví a už to dávno není žena, co probouzí v chlapech erotické fantazie. Teď byste si od ní tak maximálně nechali uvařit svíčkovou a to by byl vrchol vaší odvážné představivosti.

Ani Jana nezná elixír mládí a tu jiskru, kterou v erotickém pořadu měla, ta už je dávno pryč. Když jsme ji potkali na finálovém večeru Schwarzkopf Elite Model Look, tak jsme ji sotva poznali.

Vyzývavé šaty nahradil decentní outfit, který by předvedla každá druhá mamina od rodiny. Nemůžeme říct, že by ztratila všechny půvaby, to opravdu ne, ale už nemá v sobě tu jiskru, tu šťávu, kterou měla na rozdávání. Už z ní zůstala jen paní v domácnosti.

Ale aspoň její manžel René má to, co chtěl. Sice si bral tu krásnou sexbombu, ale prý vždy toužil po tom, aby se z Jany stala žena v domácnosti. Tak má, co si přál a na čem asi dlouho pracoval. Moderátorku byste v davu snadno přehlédli.

Kde jsou ty časy, kdy nosila nebezpečné výstřihy, chodila bez podprsenky a flirtovala na každém rohu Ta dračice prostě dospěla, ale vypadá s tím srovnaně a spokojeně. Společnost už moc nevyhledává a opravdu je radši s dětmi doma.

Související články

Další články