Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Proboha, co se to s Dádou Patrasovou stalo? Buď tloustne kvůli lásce k Italovi, nebo k ALKOHOLU!

Pěkně se zakulatila...
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Buď jí svědčí láska k italskému seladonovi, nebo se s ní po zdravotní stránce musí něco dít. Možná v tom má prsty alkohol... Idol dětských srdcí Dáda Patrasová se objevila na křtu knihy Václava Junka Umřít pro film a mnohé svou objemnou postavou doslova šokovala...

Přesně před rokem na sobě začala hodně pracovat díky lásce k Italovi. Tehdy se v salonu krásy dokonce ani nestyděla ukázat to, co směl vídat jen nevěrný manžel Felix Slováček (73).

"Teď, co jsem vyřešila rok a půl trvající problémy s manželem, začala jsem konečně myslet také na sebe," nechala se tehdy slyšet Dáda. Jenže rok uplynul jako voda a z Dády se stala pořádná kulička, která na sebe spíše zapomíná...

Patrasová se na křtu objevila v oblečení, které z ní mělo původně udělat mladici, jenže se to příliš nepovedlo. Navíc se nezapomněla nafotit se džbánkem piva. A snad každý ví, že alkohol v pase kila neubírá, ale naopak přidává. Možná proto její postava aktuálně vypadá o minimálně 10 kilogramů mohutnější, než tomu bylo před rokem.

Podívejte se do galerie a sami jistě uznáte, že Dáda se o doby, co jí hlavu poblouznil italský lamač srdcí pořádně spravila.

Související články

Další články