Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Problémy v ráji: Borkovec bude žárlit, neuvěříte, s kým se spřáhla Katarína Knechtová!

+ Dalších 21 fotografií
Krize?
Drsné útoky matky Petra Borkovce (18) hodila Katarína Knechtová (37) za hlavu a vzala o 19 let mladšího kolouška na milost. Teď se v jejich kontroverzním vztahu objevil další problém. Jedno je jisté, Petr rozhodně radostí jásat nebude!

Přes románek Petra Borkovce a Kataríny Knechtové se přežene další bouře. A tentokrát bude trpět teprve osmnáctiletý finalista SuperStar 2018!

Knechtová se totiž chystá vystupovat s kapelou Chinaski. A to znamená, že bude většinu času trávit v obklopení pěti mužů. Petrovi se to přirozeně nebude moc líbit. Nadšený by na jeho místě nebyl nikdo.

„Na Vánoce vám budeme plnit miliony přání,“ napsala Katarína na Instagram. Už po těchto slovech by měl Borkovec zpozornět, protože kdo má společný zájem, ten se většinou dost sblíží.

Kontroverzní páreček si už letos prošel peklem. Odporné nadávky Borkovcovy matky směrem ke Knechtové vyústily drsnými kopačkami. Petr nakonec získal Katarínu zpátky. Tak snad o ni teď nepřijde znovu!

Mohlo by vás zajímat

Další články