Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přiznání kunčaftů paní Věry z Výměny: Chtěli jsme po ní divoké praktiky, splnila nám vše!

Věra dávala klientům mateřské mléko!
Zdroj: Facebook, amateri.com, archiv
+ Dalších 12 fotografií
Paní Věra (38) z Výměny manželek se minulý týden dostala do povědomí diváků už dávno předtím, byla hvězdou erotických seznamek. Na jednom ze svých profilů měla vyvěšeny fotky, na kterých se ukazovala při neskutečně drsných praktikách. Ač se to zdá nepochopitelné, na její inzeráty se lidé ozývali. A možná i proto, že paní Věra svým klientům dávala mateřské mléko.

Jak jsme na eXtra.cz ve čtvrtek odhalili, paní Věra z Výměny manželek si peníze obstarává provozováním nejstaršího řemesla. Na jednom erotickém webu nabízela sexuální služby za peníze, později jsme zjistili, že profil měla založený na vícero erotických seznamkách.

Teď vyplavalo na povrch, že mužská klientela osmatřicetiletou ženu z Milovic nevyhledávala jen kvůli klasickému nebo orálnímu sexu. Paní Věra si totiž nevzala „dovolenou“ ani v době, kdy kojila. A klienti jí platili za mateřské mléko.

„Není špatná, nabízí mateřské mlíčko. To mlíko má luxusní,“ vystavil jeden z nich Věře vynikající hodnocení. A další se přidal: „Je prvotřídní, kdo zkusí, bude chtít opakovat.“

Z jejich slov jasně vyplývá, že paní Věra neměla problém vykonat skutečně cokoliv. Našli se však i tací, které ani taková škála praktik při pohledu na paní Věru nepřesvědčila, aby ji kontaktovali.

„Vždyť je zapařená jako prase. Pánové, mějte soudnost,“ vyzval jeden z kritiků, který správně použil svůj zrak a ne něco jiného.

Paní Věra se k prostituci sama přiznala, záznam hovoru si můžete poslechnout tady. Chtěli jsme ji znovu kontaktovat, ale obrnila se hradbou mlčení.

Související články

Další články