Partner vyvinuté modelky Kelly Brook (33) ragbista Danny Cipriani (25) utrpěl ošklivou nehodu v britském Leedsu, když ho opilého srazil na silnici dvoupatrový autobus. Přestože incident vypadal hrozivě, hráč ragby byl po pár dnech propuštěn do domácího léčení.

Fotografové zachytili Ciprianiho, jak opouští nemocnici o berlích. Jeho obličej je stále velmi poznamenaný nárazem do skla. Neštěstí se stalo, když Danny flámoval s kamarády. Partička se oblékla do kostýmů čaroděje ze země Oz a potom, co se pořádně nasosali v několika podnicích, potáceli se kolem silnice, kde měl podle očitých svědků Cipriani nezodpovědně vlétnout do vozovky, kde do něj narazil autobus.

Erin Bailey, který seděl na předních místech, řekl The Sun: „Viděl jsem ho, jak letí na čelní sklo.“ Další svědek, student Ellie Parkes uvedl: „Ta scéna byla děsivá. Předek autobusu byl prudkým nárazem naprosto rozbitý.“

Ciprianiho ale čeká spousta dalších odborných testů, aby se lékaři ujistili, jestli jeho tělo po nehodě neutrpělo trvalé poškození.