Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Přísný jídelníček Ester Ledecké: Zlatá olympionička si může zahřešit jen zřídkakdy!

Ester Ledecká dodržuje přísný jídelníček.
+ Dalších 18 fotografií
Že na sobě maká a v jídle je slovo střídmost jejím druhým jménem, je na Ester Ledecké (22) vidět už na první pohled. Snowboardistka a lyžařka, která v neděli v jihokorejském Pchjongčchangu získala olympijské zlato za superobří slalom, podle všeho dodržuje velmi přísný jídelníček.

Díky těmto přísným pravidlům se Ester Ledecká dostala tam, kde je. Kromě tvrdého tréninku, v němž ji už sedmnáct let vede maminka Zuzana Ledecká, musí také dodržovat přísný jídelníček.

Tak jako všechny vrcholové lyžařky, i Ester by měla mít velice podrobný rozpis toho, co smí jíst. Ráno by mělo jít především o hodně ovoce a jídlo s dostatkem vlákniny, během oběda by zase nemělo chybět maso. Nesejde na tom, zda jde o rybu, hovězí, nebo třeba kuřecí. Především by mělo být připraveno zdravě, tedy naprosto bez užití oleje.

Omezit na minimum nebo zcela vynechat by měla Ester jídla z mouky. A s úderem čtvrté hodiny odpolední by v běžné dny neměla jíst už nic. Zahřešit si může jednou do týdne. Pokud ale náhodou dostane chuť na čokoládu, spokojit se bude muset výhradně s černou.

Tato přísná pravidla jistě nejvíc ocení především její přítel Petr Petřek (29). Ester mu alespoň nenakyne a on si dál bude moct hýčkat její vypracované tělíčko.

Mohlo by vás zajímat

Další články