„Dobrý den, kozy ven! nebudou, poněvadž z toho hladovění žádné nemám,“ říká Nika, která byla nedávno vyhozena z Robinsonovo ostrova a už je jasné, že na miliony za vítězství si nesáhne.

Momentálně je na Filipínách, kde cestuje po ostrovech. Žije skromně a bilancuje, co jí pobyt v show o přežití přinesl. Už se svěřila, jaké následky to mělo na její tělo a psychiku. O tom si můžete přečíst ZDE.

Jenomže fanouškům se svěřila i s tajemstvím svého milostného života a rozpovídala se o svém vztahu.

„Moje první noc mimo opuštěný ostrov – když jsem se dostala do civilizace, nepřemýšlela jsem nad tím, že bych měla točit videa a fotit se na sociální sítě, odvykla jsem si,“ popisuje svoje první momenty mimo Robinsonův ostrov.

„Tohle byl můj soukromý vzkaz pro mého tehdejšího přítele, který měl tenkrát přesně v ten den, kdy jsem ze hry odešla, narozeniny. Bylo to pro mě neskutečně symbolické, ta moje "prohra“. Zavolala jsem mu po více jak 42 dnech, srdce jsem měla až v krku. Umíte si to představit? Naposledy jsme se slyšeli, když jsem přistála v Naga, kde jsme měli poslední možnost kontaktovat rodinu, odevzdat telefony, a potom o mě déle než 42 dní nic nevěděl. Bylo to nejdelší odloučení za 5 let," pokračuje dál vyhublá Nikol.

„Zvedl to a řekl jen: „Niki??!“ a já místo pozdravu řekla s úsměvem jenom: „Všechno nejlepší k narozeninám. Dnes jsem dobojovala…“ Pak jsme si řekli spousty věcí, co si dva dospělí lidé mohou říct. Taky mi popisoval, jak nemohl uvěřit, když uviděl na displeji, že volám, ale nemluvili jsme spolu moc dlouho, protože měl v Evropě jiný čas a spěchal na jednání,“ uzavírá dojemný moment.