Říká se mu český Beckham. Doteď vedle něj ale chyběla nějaká ta Victoria. To se mělo nedávno změnit. Fotbalový záložník AC Sparty Praha Lukáš Vácha (25) přiznal, že je zadaný!

Oblíbený letenský krasavec neměl v poslední době příliš štěstí. Začátkem října si při ligovém utkání utrhl meniskus. Bolestivé zranění ho vyřadilo z podzimní sezony a ke všemu musel na operaci.

Jak se ale ukazuje, každá mince má dvě strany. Lukáš měl totiž evidentně víc času rozhlédnout se kolem sebe a zakoukal se nám do jedné moc milé slečny. Lukáš pro eXtra.cz potvrdil, že je šťastný a zamilovaný.

Nyní tedy tvoří oficiální pár s Markétou, která pracuje pro Nadaci Zdeňka Milera. Ta se snaží především zpropagovat Krtečka, kterého všichni z dětství dobře známe. Markéta tak společně se svým týmem pečuje o nejpopulárnější postavičku českého animátora a režiséra Zdeňka Milera.

Je vidět, že Lukáš má rozum a nevrhl se do náručí jedné z mnoha modelek. Našel si sympatickou a přitom sexy Markétu, která dělá mnohem záslužnější činnost, než že se od rána do večera prohlíží v zrcadle.

My Lukášovi výběr rozhodně schvalujeme! A co vy?

Hodí se tihle dva k sobě?